Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Informacion per produktin

Produkti: Fondotintë kremoze me efekt lifting
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet ne lekure
Tipi ilekures: për çdo lëkurë
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff

L3,568.00

Pershkrimi:

Fondatinë e lëngshme me një strukturë të hollë dhe të mëndafshtë, ajo shkrihet në lëkurë pa e rënduar atë. Ndihmon në hidratimin e lëkurës, duke e mbajtur atë të butë në prekje. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Aksionet:

• Mbulim mesatar – i ulët, lehtësisht i ndërtueshëm

• Finizim jashtëzakonisht natyral dhe me shkëlqim

• E pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Tekstura:

I hollë dhe i lehtë.

Rezultatet:

  • Lëkura është e lëmuar, natyralisht rrezatuese.
  • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur*.

Produkte në ofertë

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)