Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow – 06

Informacion per produktin

Produkti: Rimel kremi
Veprimi: Mbulues
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre
Tipi i lekures: E thate
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 12.8gr
Marka: Korff

L2,464.00

Përshkrimi:

Një teksturë krem/xheli, unike dhe pa peshë, që kthehet në pluhur mbi lëkurë. Ultra e lehtë, e paprekshme, e pasur me perla shumë të shndritshme, ndriçon në mënyrë të jashtëzakonshme qepallat. Ngjitet në mënyrë perfekte në qepallë, me një efekt fokusimi të butë, duke siguruar një prekje jashtëzakonisht të këndshme, prej kadifeje, për një grim të rehatshëm dhe afatgjatë. Formula, e pasuruar me Acid Hyaluronik dhe Vitaminë E, është gjithashtu e përshtatshme për sytë e ndjeshëm.

Rezultatet:

  • Sytë shkëlqejnë me dritë të qëndrueshme.
  • Pa parfum.
  • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
  • I përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe ata që përdorin lente kontakti.
  • Nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur i testuar.

 

Produkte në ofertë