Korff Correctionist Rich Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem kundra rrudhave
Veprimi: Antirrudhe, hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te paster
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L5,040.00

Përshkrim:

  • Krem fytyre kundër rrudhave
  • Kundër plakjes
  • Makadamia dhe vaji i arganit
  • Ideale për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
  • Përbërja e testuar klinikisht

Kremi i pasur për rigjenerim kundër rrudhave Korff Correctionist është një krem ​​kundër plakjes së fytyrës me një teksturë të pasur dhe të butë që përthithet shpejt.

Në fakt, ai përmban Kompleksin Rinovues, një përzierje përbërësish aktivë që lufton plakjen e lëkurës, redukton rrudhat, linjat e fytyrës dhe rrit elasticitetin, tonin dhe shkëlqimin e saj.

Përbëhet nga vajrat makadamia dhe argani të cilët forcojnë lëkurën dhe barrierën e saj hidrolipidike, duke e mbajtur atë të hidratuar, ndërsa përzierja e dyllrave natyralë i jep asaj veti zbutëse dhe ushqyese.

Ideale për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Pa parabene. Nuk shkakton njolla. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të pastër.

Vetitë:

  • Hidraton lëkurën
  • Ajo ushqen thellë
  • Zbut rrudhat
  • Jep elasticitet dhe shkëlqim
  • E lë lëkurën të lëmuar dhe të butë

Lloji i lëkurës:

Për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Kujdesi:

Shmangni kontaktin me sy.

Produkte në ofertë