Korff – Collagen Regimen ampula tonifikuese me kolagjen

Informacion per produktin

Produkti: Shtese ushqimore me kolagjen detar, biotin, zink, bakër, etj qe ushqen lëkuren.
Veprimi: Ushqen, tonifikon, rrit elasticitetin dhe mbron  lëkuren nga stresi oksidativ.
Perdorimi: Pini një shishe pije të Regjimit të Kolagjenit në ditë, mundësisht në mëngjes. Rekomandohet hollimi i tij me ujë.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Solucion.
Paketimi : Kuti x 7 flakone x 25 ml.
Marka: Korff.

L7,960.00

Cfare është?

Suplement ushqimor  i bazuar në kolagjenin detar, vitamina dhe minerale.

Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës.

Zinku, Niacina, Biotina dhe Riblofavina kontribuojnë në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme; Bakri kontribuon në ruajtjen e indeve lidhëse të shëndetshme, në pigmentimin normal të lëkurës dhe, me vitaminat C, E dhe B2, në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Me ëmbëlsues
Pa gluten

Si të përdoret
Pini një shishe pije të Regjimit të Kolagjenit në ditë, mundësisht në mëngjes. Rekomandohet hollimi i tij me ujë.

Paralajmërime: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg të fëmijëve nën 3 vjeç.

Suplementet ushqimore perdoren si zëvendësim për një dietë të larmishme, të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të dritës dhe nxehtësisë.

Përbërësit

Ujë, kolagjen detar i hidrolizuar (i përftuar nga peshku), lëng Noni, ekstrakt i thatë Acerola (Malpighia glabra L.) cicë frutash. 50% Vitaminë C, Lëng Boronicash, Rrëndafil d.e. (Rosa canina L.) baze frutash. 50% Vitaminë C, Tokoferol (Vitaminë E), Glukonat Zink, Niacinë (Vitaminë PP), Resveratrol, Riboftavina 5-fosfat kripë natriumi (Vitaminë B2), Kolekalciferol (Vitaminë D3), Glukonat bakri, Biotinë (Vitaminë H), Aromat, Rregullatori i aciditetit: acid citrik; Konservues: sorbat kaliumi, benzoat natriumi; Ëmbëlsues: sukralozë.

 

Produkte në ofertë