Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling

Informacion per produktin

Produkti: Krem pastrues me efekt eksfoljues
Veprimi: hidratues/ushqyes, pastrues
Perdorimi: Aplikoni peeling në lëkurën e lagur një ose dy herë në javë.
Tipi ilekures: E thate
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 75 ml
Marka: Korff

L2,800.00

Pershkrimi:

Përmban qymyr druri që thith sebumin e tepërt, së bashku me kristalet e zmerilit për të hequr papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Gjalpi shea i përfshirë ushqen dhe zbut lëkurën tuaj. Kamomili i jep lëkurës qetësim dhe rehati të menjëhershme. Lëkura juaj do të jetë krejtësisht e pastër, e ushqyer dhe e qetë pas peeling-ut. Pa parabene.

Rezultati:

  • Largon papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës
  • E lë lëkurën të butë, të lëmuar dhe rrezatuese
  • I jep lëkurës freski
  • Ushqen dhe zbut

Përbërësit:

  • Shea Butter – ushqen, zbut
  • Kamomil – qetëson
  • Qymyr druri – thith sebumin e tepërt

Përdorimi:

Aplikoni peeling në lëkurën e lagur një ose dy herë në javë. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni tërësisht.

Produkte në ofertë