Klorane Gelée après-shampoing à la Pivoine

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Klorane

Formulimi

xhel

Lloji flokut

çdo lloj floku

Masa

150 ml

Specifik për

flokët

I përshtatshëm për

femra, meshkuj

Kategori:

L2,000.00

Balsam qetësues dhe zbutës për skalp të ndjeshëm
150 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.