Germaine de Capuccini Purexpert Exfoliating Dermo-Purifying Mask

Veprimi anti-bakterial, anti-inflamator, pastrues
Marka Germaine de Capuccini
Formulimi maskë
Masa 75 ml
Tipi i lëkurës e yndyrshme/akneike, normale/mikse
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur
Kategori:

L3,800.00

Përshkrimi

Kjo maskë eksfoliuese përmban argjilë të kuqe për të pastruar dhe pastruar thellësisht lëkurën, duke minimizuar poret. E mirë për t’u përdorur për lëkurën e përzier / të përzier / të yndyrshme. Një mjegull absolute për këdo me lëkurë të përzier / të yndyrshme, ose lëkurë me akne.

Maskë pastruese me argjilë të kuqe në përmbajtje.

75 ml

SI TË PËRDORNI

Pas pastrimit, lagni lëkurën dhe aplikojeni maskën në fytyrë, qafë dhe dekolte

Lëreni në vend për 15 minuta, më pas hiqeni me një leckë të ngrohtë ose ujë të ngrohtë.

Produkte në ofertë