Shampo efektive për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm, pruritit, psoriazës-Froika Renex Plus Shampoo

Veprimi eksfoljues, hidratues/ushqyes, pastrues
Marka Froika
Formulimi shampo
Lloji flokut të yndyrshëm
Masa 200 ml
Specifik për flokët
I përshtatshëm për të rritur
Kategori:

L1,960.00

 

SHAMPON RENEX PLUS

Shampo katran / squfur

Shampo RENEX – plus është një produkt efektiv i cili synon të trajtojë problemet e flokëve si zbokth, seborre, kruajtje etj. Formula e projektuar posaçërisht me ekstrakt katrani të shelgut, squfur dhe kolagjen i jep flokëve një pamje të shëndetshme, duke i lënë ato me shkëlqim. dhe e lehtë për t’u krehur.

Rekomandohet për: Probleme me flokët (zbokth, seborrhea, pruritus)

Indikacione:

 • Flokë të shëndoshë, të rëndë
 • Flokë të yndyrshëm që ngjiten mes tyre
 • Lëkura e irrituar me kruajtje
 • Zbokth i thatë, pastrim i thatë i kokës
 • Skuqje – Kruajtje
 • Vetitë:
 • Përmirëson rregullimin e sebumit
 • Qetëson skalpin e irrituar
 • Ndihmon në reduktimin e kruajtjes
 • I jep shkëlqim dhe volum flokëve të yndyrshëm.
 • Përbërja:
 • Ekstrakt i katranit të shelgut 10%
 • Squfuri
 • Kolagjeni i hidrolizuar
 • Ekstrakt i bimës Saponaria
 • Udhëzime për përdorim:
 • Aplikoni shampon RENEX – plus në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht me majat e gishtave.Lëreni shkumën për disa minuta.Shpëlajeni mirë.Për rezultate më të mira, përdorni shampon RENEX – plus të paktën tre herë në javë.

Produkte në ofertë