Froika Ω – Plus Cream

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, ristrukturues

Marka

Froika

Formulimi

krem

Masa

200 ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

fëmijë, të rritur

Kategori:

L2,025.00

Përkujdesje hidratuese dhe zbutëse, specifike për lëkurën me tendencë atopike.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.