Esi Propolaid PropolGola Spray

Informacion për produktin

Veprimi

anti-bakterial

Marka

Esi

Formulimi

shurup

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Masa

20 ml

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L715.00

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis
20 ml

Produkte në ofertë