Dermedic Oilage Face Cleansing Oil Syndet

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, pastrues, rigjenerues

Marka

Dermedic

Formulimi

vaj, xhel

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,650.00

Xhel pastrues për fytyrën me bazë vaji, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe mature.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.