Dermedic Baby Linum Bath And Shower Oil

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes, pastrues, rigjenerues

Marka

Dermedic

Formulimi

vaj

Masa

500 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

fytyra, trupi

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

L2,081.00

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
500 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.