Dermedic Angio Preventi Nano-Vit. A Strengthening & Nourishing Day Cream SPF 20+

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, forcues, hidratues/ushqyes, tonifikues

Marka

Dermedic

Formulimi

krem

Masa

40 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

fytyra, qafa

Spf

mesatar SPF 20-25

I përshtatshëm për

të rritur

L3,500.00

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea.
40 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.