Curaprox – Furçë dhëmbësh (velvet)

Curaprox – Furçë dhëmbësh (velvet), e cila u ofron gingivave një komoditet të pakrahasueshëm përmes 12460 fijeve CUREN®. E përshtatshme për tju ofruar dhëmbë të fortë dhe të bukur duke mos dëmtuar mishrat e dhëmbëve dhe smaltin.

SKU: N/A Kategori: , ,

L750.00

Skin Type

E thate, E yndryshme

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.