Caudalie Vinosource-Hydra Crème Sorbet Hydratante

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, hidratues/ushqyes

Marka

Caudalie

Formulimi

krem

Masa

40 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L3,670.00

Përkujdesje hidratuese intensive dhe qetësuese për lëkurën, e cila ka tendencë të skuqet.
40 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.