Caudalie Vinergetic C+ Masque Instant Detox

Informacion për produktin

Veprimi

anti-bakterial, detox, pastrues

Marka

Caudalie

Formulimi

maskë

Masa

75 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e yndyrshme/akneike, normale/mikse, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Kategori:

L3,540.00

Maskë pastruese dhe detoksifikuese me vitaminë C.
75 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.