Biolane Eau Micellaire Dermo-Pédiatrie

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Biolane

Formulimi

solucion

Masa

500 ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë

Specifik për

fytyra, trupi

L1,400.00

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe trupin e bebes dhe fëmijës. Për lëkurë të thatë & atopike.
500ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.