Bioderma Photoderm MAX Lait SPF 50+

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Bioderma

Formulimi

qumësht

Masa

100ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L3,370.00

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës, i përshtatshëm për trupin dhe fytyrën.
100ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.