Bioderma Atoderm SOS Spray Ultra-Apaisant

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Bioderma

Formulimi

solucion

Masa

50ml, 200ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L3,350.00

Përkujdesje qetësuese e menjëhershme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të irrituar, në formë spraj

Produkte në ofertë