Bioderma Atoderm PP Baume Ultra-Nourrisant

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, rigjenerues

Marka

Bioderma

Formulimi

balsam

Masa

200ml

Mosha

mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

I përshtatshëm për

fëmijë, të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L3,400.00

Balsam hidratues për trupin dhe fytyrën. I përshtatshëm për lëkura shumë të thata dhe sensitive.
200ml

Produkte në ofertë