Avene Physiolift jour emulsion lissante 30ml

 

Informacion për produktin

Produkti: Emulsion antirrudhe.
Veprimi: anti-age, anti-rrudhë, antioksidues, hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni fytyrë, qafë dhe dekolte
Tipi i lekures: normale/mikse
Mosha: femra, të rritur
Formulimi: emulsion
Paketimi :  30 ml.
Marka: Avene.

L4,160.00

Përshkrimi:

Krem dite i lehtë i mundësuar nga një kombinim i patentuar i përbërësve për të reduktuar dukshëm pamjen e linjave dhe rrudhave për lëkurën që duket më e fortë dhe më e shndritshme.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. JAM

Përfitimi:

  • Zvogëlon dukshëm shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave
  • Në mënyrë të dukshme forcon dhe zbut lëkurën
  • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe ndihmon në neutralizimin e radikaleve të lira

Përberja:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), ISODODECANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, 1,2-HEXANEDIOL, ARACHIDYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE, MICA, PVP, SILICA, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, WATER(AQUA).

 

Produkte në ofertë