Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

 

Informacion për produktin

Produkti:Fondatinë
Veprimi:hidratues/ushqyes, mbrojtës
Përdorimi:Aplikojeni në lëkurën e fytyrës
Tipi i lekurës:  e thatë/atopike
Mosha: femra, të rritur
Formulimi: pluhur
Marka: Avene.
Niveli i mbrojtjes:i lartë SPF 30
Paketimi: 082-1 kg
Nuanca: 1.0 Porcelan, 5.0 diell, 2.0 Natyrore, 2.5 Bezhë, 3.0 Rërë, 4.0 Mjalte

L2,362.50

Pershkrimi:
Kremi kompakt Avene Couvrance Comfort SPF30 korrigjon papërsosmëritë intensive të lëkurës dhe barazon tonin e lëkurës.
Asnjë aromë
pa konservues
pa parabene
Këllëf me pasqyrë dhe sfungjer
Përparësitë:
Rezistent ndaj ujit dhe djersës, pra nuk bartet nga një vend në tjetrin.
Ofron mbrojtje UV (SPF 30) për t’ju mbrojtur nga dëmtimi i diellit.
Efekt natyral.
Përdoret vetëm ose në kombinim me produkte korrigjimi me bazë ngjyrash (korrigjuesit e ngjyrave).
Përdorimi:
Përdorni sfungjerin për të marrë një sasi të vogël të kremit kompakt me ngjyrë. Aplikojeni me sfungjer me lëvizje fërkuese, në zonën që dëshironi të korrigjoni. Aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën dhe qafën. Vendosni make-up-in dhe nxirrni në pah çehren me pudrat Colorful. Spërkatni butësisht ujë termal Avene në të gjithë fytyrën për të vendosur grimin.

Produkte në ofertë