Avene Cold Cream

Informacion per produktin

Produkti:Krem Hidratues
Veprimi:hidratues/ushqyes, mbrojtës
Perdorimi:Aplikohet në trup dhe në fytyrë
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopik
Mosha:bebe, fëmijë, femra, meshkuj, të rritur
Formulimi:krem
Paketimi :40 ml.
Marka: Avene.

L1,120.00

Përshkrimi:

Avene Cold Cream sjell lehtësim të menjëhershëm në lëkurën tuaj. Kremi Avène Cold për lëkurë shumë të thatë mbron nga faktorët e jashtëm ndërsa ushqen, hidraton dhe e lë lëkurën tuaj të butë. Ky produkt është i përshtatshëm edhe për foshnjat.

Përbërësit:

  • Uji termal Avène – qetëson dhe zbut lëkurën tuaj
  • dylli i bardhë i bletës – ushqen dhe mbron lëkurën

Përdorimi:

Aplikojeni kremin 1-2 herë në ditë në lëkurën e pastruar të fytyrës ose trupit tuaj.

Produkte në ofertë