Avene Cleanance Hydra

Informacion për produktin

Produkti:  Krem Pastrues.
Veprimi:hidratues/ushqyes, pastrues
Perdorimi:Aplikojeni ne fytyre
Tipi i lekures:e yndyrshme/akneike
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem.
Paketimi : 200 ml.
Marka: Avene.

L1,680.00

Përshkrimi:

Kremi pastrues Cleanance HYDRA Soothing indikohet veçanërisht për lëkurën e tharë nga trajtimet medicinale. Pastron butësisht lëkurën e ndjeshme të prirur ndaj njollave dhe/ose lëkurën e irrituar nga tharja e trajtimeve medicinale. Formula e tij rikthen rehatinë e lëkurës dhe qetëson irritimet për të lehtësuar ndjekjen e trajtimit.

Aplikacion

Përdorimi:

Në mëngjes dhe në mbrëmje, lagni lëkurën dhe pastroni fytyrën me kremin pastrues Cleanance HYDRA Soothing duke u shkumëzuar me ujë dhe më pas duke e shpëlarë tërësisht.

Përbëresit:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). WATER (AQUA). GLYCERIN. SODIUM COCOAMPHOACETATE. COCO-GLUCOSIDE. SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE. GLYCOL DISTEARATE. GLYCERYL OLEATE. SODIUM CHLORIDE. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LINOLEATE. GLYCERYL LINOLENATE. GLYCERYL PALMITATE. GLYCERYL STEARATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. PROPANEDIOL. SALICYLIC ACID. SODIUM BENZOATE. SODIUM DEXTRAN SULFATE SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TRIDECETH-6

 

Produkte në ofertë