ATC-Çaj Aromatiko – Mjekësor

Kategori: ,

L190.00

Përbërja: Fryte boronice, lule murrizi, lule kamomili, lule shtogu, trëndafil të egër, mollë të egër, lëvore drunakuqi, etj.

Vetitë kuruese: Çaji ynë Aromatiko – Mjeksor përbëhet si dhe nga vetë emri i tij, vetëm me bimë spontane (të egra në natyrë) të përzgjedhura dhe të seleksionuara nga ne. Bimët e përdorura përmbajnë shumë vitamina të tilla si: A,B,C,E,K dhe P të cilat janë shumë të nevojshme për organizmin e njeriut pa përjashtim moshe. Elementet përbërës të bimëve të mësipërme veprojnë duke ndihmuar natyrshëm në organizmin e njeriut. Ato ndihmojnë në qarkullimin e gjakut, në funksionimin e zemrës, ndihmojnë aparatin tretës, atë të frymëmarrjes, ndihmojnë për një jashtëqitje të rregullt etj. Duke ndjerë kënaqësinë e këtij miksimi mund të shijoni një çaj shumë të këndshëm, 100% natyror dhe mbi të gjitha duke ndihmuar dhe lehtësuar organizmin tuaj.

Përgatitja: Në masën e një filxhani ujë në vlim, hidhet një lugë çaji dhe lihet të valojë për shumë pak. Lihet të ftohet i mbuluar, kullohet dhe pihet sipas dëshirës. Mund të pihet sipas dëshirës i ëmbëlsuar ose jo, i ngrohtë, ose i ftohtë. Mund të konsumohet pëlqyeshëm dhe I ftohtë me akull.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.