Abena Materniy Pads

Marka Abena
Formulimi pecetë higjenike
Veprimi mbrojtës
I përshtatshëm për femra

L700.00

Përshkrimi

Peceta super përthithëse për nënat e reja pas lindjes

14 peceta

Pecetat e lindjes ekologjike Abena janë peceta intime ekologjike të cilat përdoren pas lindjes. Janë të përbëra nga pambuk super i butë i cili mundëson një ajrosje të mirë të lëkurës. Minimizon aromat e pakëndshme duke bërë përthithje të shpejtë dhe maksmiale të hemoragjisë pas lindjes.I testuar dermatologjikisht dhe përmban një fletë tekstili të papërshkueshëm nga uji plotësisht të frymëmarrjes për të ndihmuar shëndetin e mirë të lëkurës.Shirit ngjitës për t’u fiksuar në të brendshmet tuaja

Akredituar me etiketën Nordic Eco dhe push të certifikuar nga FSC:

Përfitimet dhe veçoritë:

– Projektuar posaçërisht për nënat

– Ndjeheni të thatë dhe rehat

– Super i butë dhe i sigurt

– Mund të përdoret për periudha dhe pas operacionit

Produkte në ofertë

Abena Materniy Pads